tel. (56) 65-222-71 (Zarząd) | tel./fax (xx) xx-xxx-xx (Szkolenia)

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z platformą Konferencji w sprawie przyszłości Europy. Jest to nowa wielojęzyczna platforma cyfrowa za pośrednictwem, której obywatele z całej Europy będą mieli możliwość przedstawienia swoich poglądów na każdy temat, który uznają za istotny dla przyszłości UE. Umożliwi to obywatelom – po raz pierwszy na szczeblu UE – przedstawianie swoich pomysłów, komentowanie pomysłów innych osób, tworzenie wydarzeń i uczestniczenie w nich.

Wszyscy zainteresowani mogą uczestniczyć w Konferencji na kilka sposobów – na platformie będzie można zgłosić oraz promować swoje wydarzenia, dzielić się pomysłami, znaleźć interesujące wydarzenie organizowane w okolicy i zapoznać się z opiniami innych Europejczyków. Komisja Europejska zachęca do aktywnego udziału w Konferencji poprzez organizację wydarzeń, debat oraz dzielenia się swoimi przemyśleniami i propozycjami dotyczącymi przyszłości Europy.

Konferencja w sprawie przyszłości Europy jest projektem Parlamentu Europejskiego, Rady Europejskiej oraz Komisji Europejskiej, jednak głównymi prowadzącymi są obywatele. Konferencja ta jest cyklem debat, paneli i dyskusji organizowanych przez obywateli, które umożliwią mieszkańcom z całej Unii Europejskiej dzielenie się pomysłami i kształtowanie naszej wspólnej przyszłości.

Celem Konferencji jest dotarcie do wszystkich obywateli UE i wzmacnianie więzi między Europejczykami a instytucjami, które im służą. Do udziału zachęcani są wszyscy obywatele, a w szczególności ludzie młodzi oraz organizacje społeczeństwa obywatelskiego.

Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie: https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/pl/ip_21_1065 Komunikat prasowy: https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/pl/IP_21_1764

Z poważaniem

Karolina Sukniak

Asystentka Zarządu

 Kujawsko-Pomorska Izba
Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy
ul. Piotrowskiego 11; 85-098 Bydgoszcz

tel. 52 322 12 77 Fax. 52 322 14 23
e-mail:
sekretariat@izbarzem.pl

……………………..

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do maila z dnia 19 kwietnia br. Związek Rzemiosła Polskiego przesłał kilka praktycznych wskazówek dotyczących korzystania z platformy „Konferencja w sprawie przyszłości Europy”:

Platforma znajduje się pod adresem https://futureu.europa.eu/?locale=pl

Za pośrednictwem platformy mogą Państwo:

  • Podzielić się swoimi pomysłami oraz poznać opinie i pomysły osób ze wszystkich zakątków Europy. Pomysły wyświetlą się przetłumaczone na wybrany język, dzięki czemu powstaje możliwość zapoznania się z poglądami wszystkich Europejczyków.
  • Wziąć udział w dyskusjach o przedstawionych pomysłach – można przeglądać oraz wspierać pomysły zgłoszone przez inne osoby. Można również za pośrednictwem komentarzy wyrazić dla nich poparcie lub przyłączyć się do dyskusji. Możliwe jest także komentowanie pomysłów zgłoszonych we wszystkich językach (zostaną innym użytkownikom przetłumaczone na ich język).
  • Wziąć udział w wydarzeniu – w całej Europie odbywają się wydarzenia wirtualne i organizowane na żywo. Można wyszukać wydarzenie w okolicy lub w konkretnym temacie i zacząć omawiać pomysły z innymi.
  • Zorganizować wydarzenie – każdy może zgłosić swoje wydarzenie; informacje, jak je zorganizować w swojej miejscowości lub w Internecie, znajdują się na stronie https://futureu.europa.eu/pages/organiseanevent?locale=pl

Z poważaniem

Karolina Sukniak

Asystentka Zarządu

 Kujawsko-Pomorska Izba
Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy
ul. Piotrowskiego 11; 85-098 Bydgoszcz

tel. 52 322 12 77 Fax. 52 322 14 23
e-mail: sekretariat@izbarzem.pl

………………………..

 

Dane kontaktowe

CECH RZEMIOSŁ RÓŻNYCH
87-100 Toruń
ul. Św. Katarzyny 9/11

tel. (56) 65-222-71 (Zarzad)
tel/fax (56) 65 222 30 (Szkolenia)

Sekretariat
sekretariat@cech.com.pl

Dyrektor
dyrektor@cech.com.pl

Starszy Cechu
prezes@cech.com.pl

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.

Menu Title