tel. (56) 65-222-71 (Zarząd) | tel./fax (56) 65-222-30 (Szkolenia)

Firmy szkolące uczniów w zawodach ,krawiec,kuśnierz,cukiernik,piekarz,fryzjer,

mechanika pojazdowa,elektryk,stolarz,murarz,

ślusarz,instalacje sanitarne,introligator.

„Finezja Usługi krawieckie” Alina Poraj- Górecka
87-100 Toruń, Podgórna 26
tel 56 6221113

Pracownia Krawiectwa Miarowego .Paula” S.C. Dziurlikowska Paulina
www.paulakreacja.pl
paula-dz@tlen.pl
tel. 56 654 34 77
ul. Szosa Chełmińska 141
87-100 Toruń

”Kuśnierz”

”Zakład kuśnierski” Krzysztof Kołkowski
ul Rynek Nowomiejski 25, 87-100 Toruń.
Tel 606667267

W zawodzie”Cukiernik” ”Piekarz”

”Cukiernia” Franciszek Pokojski s.c.
ul Przy Skarpie 52, 87-100 Toruń
www.pokojski.com.pl
franciszek@pokojski.com.pl

”Piekarnia-Cukiernia” Bartkowscy
ul. Parkowa 22, 87-100 Toruń
www.piekarniabartkowscy.pl
tel. +48 56 654 77 83
fax +48 56 654 77 83
info@piekarniabartkowscy.pl

”Piekarnia Cukiernia” B.K.Rumińscy
ul. Warszawska 101
87-123 Głogowo
kom. 605 214 336
tel. 56 678 64 36
tel./fax 56 678 66 78
piekarnia@ruminscy.pl
biuro@ruminscy.pl
http://www.ruminscy.pl

”Cukiernia Lucynka Wiesław Syrocki”
ul Mickiewicz 132, 87-100 Toruń

Piekarnia M.R . Piaseccy Spółka cywilna
ul Słodka 1/3, 87-100 Toruń
www.ekopiekarnia.republika.pl
ekopiekarnia@poczta.onet.pl

”Cukiernia” Krystyna Rębacz
Górsk ul Jagodowa 1
tel 56 6781317
kom 604209066

”Cukiernia” Andrzej Jankowski
Rogówko ul Lubicka 24
tel 56 6459353
kom 601681733

”Cukiernia” Michał i Maciej Lenkiewicz
Toruń ul Wielkie Garbary 14
tel 56 6225635
kom 604935338

”Piekarnia” Jarosław Grochowalski
Toruń ul Podmurna 99
tel 56 6224578

”Piekarnia” Grzegorz Górski
Toruń ul Szosa Chełmińska 113
tel 566511780

”Piekarnia” Grzegorz Kuflewski
Toruń ul Zbożowa 122
tel 566529432
kom 600992954

”Piekarnia” Małgorzata i Katarzyna Polikowska
Chełmża ul Szewska 17a
tel 56 6753658

”Piekarnia” Psuty- Jabłońska Ewa
Toruń ul Mickiewicza 122
tel 56 6222891

”Piekarnia/Cukiernia Tomasz” i Marek Olczyk
Toruń ul PCK 29
tel 566238833

”Wędliniarz” Zdzisław Kalinowski
Kończewice
tel 56 6753756

”Introligator”

”Introligator” Janusz Modzelewski
Toruń ul Żeglarska 6
tel 56 6210609
kom 604089064

W zawodzie”Elektryk”

”Elektryk” Tomasz Głowacki
Toruń ul Poznańska 78
tel 566514221
kom 510613955

”Elektryk” Łukasz Gawlak
Rzęczkowo 62/3
tel 693432565

”Elektryk ELKARD” Ryszard Karkosik
Toruń ul Grudziądzka 159
tel 56 6553327

”Elektryk ELTOP” Wasiniak ,Piskorski,Grabowski
Toruń ul Chrzanowskiego
tel 56 6583101

”Elektryk” Zygmunt Oczko Chełmża
ul Dworcowa 32
tel 56 6545803
kom 601830603

”Elektryk” Roman Skrzyniarz
Złotoria ul Piaskowa 39
tel 56 6489744
kom 782972546

W zawodzie”Murarz ”

”Murarz” Henryk Sypek
Łysomice ul Tulipanowa 7
tel 512231501

SAN- GAZ. ”instalacje sanitarne” Pokrant Mariusz
ul Wschodnia 43A, 87-100 Toruń
san-gazoo@wp.pl

W zawodzie ”Ślusarze”

‚Ślusarz” Bogdan Okruciński
Świętosław
tel 602748314

”Ślusarz” Grzegorz Kwiatkowski
Toruń ul Nieszawska 15a
tel 56 6522450

W zawodzie ”Stolarz”

”Stolarz” Krzysztof Beszczyński
Toruń ul Reja 6
tel 56 6228519
kom 601830898

”Stolarz” Stefan Grabowski
Łysomice ul Ogrodowa 9
tel 566783264
kom 509496240

”Stolarz” Krzysztof Michalski
Toruń Bażantowa 18
tel 664962898 797125363

‚Stolarz” Jan Ożeg
Zławieś Wielka ul Krótka 1
tel 664871589

W zawodzie ”Fryzjer”

”Salon Fryzjersko-Kosmetyczny” Zofia Paradowska
Lubicz ul Bankowa 3
tel 603670867

”Salon Fryzjerski Damsko-Męski GRACJA” Agnieszka Adlis
Chełmża ul Paderewskiego 9
tel 69111158

”Salon Fryzjerski Chntal” Sylwia Borowa
Toruń ul Chełmińska 7
tel 566640379

”Salon Fryzjerski” Damsko-Męski Beata Biesiadowska
Toruń ul Poznańska 73
tel 56 6513166

”Salon Fryzjerski Mariola” Mariola Błaszkiewicz Głogowo
ul Warszawska 2a
tel 512292403

”Salon Fryzjerski ANGELA” Angelika Biegniewska
Toruń ul Małachowskiego 15a
tel 504030495

”Zakład Fryzjerski” Grażyna Buntkowska
Chełmża ul Sikorskiego 10
tel 56 6753556

”Salon Fryzjerski Ewolution” Monika Bułanowska
Toruń ul Św.Ducha 4/17

”Atelier Fryzjerskie” Marta Błaszak
Toruń ul Rydygiera 30/32
tel 509799038

”STYLING” Karolina Buczkowska
Toruń ul Kozacka 9c
tel 503379886

”Studio Fryzur” Mariusz Binkowski
Toruń ul Sienkiewicza 17
tel 502532136

”Studio Fryzur” Małgorzata Bartnicka
Toruń ul Konstytucji 3 Maja 15
tel 784963263

”Studio Fryzjerskie” Aleksandra Czajkowska
Toruń Lotników 4/1
tel 505482850

”Studio Fryzjerskie” Jacek Czajkowski
Toruń ul Kwiatowa 6a

”Salon Fryzjerski” Izabela Czajkowska
Toruń ul Jamonta 10c
tel 509609706

”Zakład Fryzjerski” Danuta Domachowska
Chełmża ul Szewska 6
tel 56 6756413

”Zakład Fryzjerski” Ewa Durka
Toruń ul Podgórna 49
tel 56 6528047

”WERONA” Katarzyna Fałkowska
Toruń ul Olsztyńska 134/25
tel 566390556

”Salon Fryzjerski – Krystal” Krystyna Groszko
Toruń ul Broniewskiego 5a/21
tel 691842769

”PROCOMP” Dawid Gonciarz
Toruń ul Podmurna 97
tel 56 6222122

”BIOART” Michał Gajur
Tylice 13 87-148 Łysomice
tel 502204210

”SunflowerFXs.c.” Jarzębowski .I. Piątkowska. I.
Toruń ul Konfekcyjna 27
tel 56 6235979

”Zakład Fryzjerski MARYLA” Jabczyńska Maria
Toruń ul Dziewulskiego 21
tel 56 6599651

”STUDIO Q SUNFLOWER” Iwona Jarzębowska
Toruń ul Konopackich 20
tel 56 6508542

”Salon Fryzjerski ” SIMON Anna Jabłońska
Chełmża ul Mickiewicza 9/1
tel 691511734

”Studio Fryzur” Dominika Kasprowicz
Toruń Mickiewicza 77
tel 566222117

”CURLY HAIR SALON” Anna Katarzyna Krygier
Toruń ul Most Pauliński 14
tel 566211020

”Firma Handlowo -Usługowa KANT” Donata Wojnowska
Toruń ul Mickiewicza 43
tel 56 6222593

”Salon Fryzjerski” Anna Krajniak
Brzozówko ul Owocowa 43
tel 509511336

”Salon Fryzjerski MARCELO” Marcin Kropiński
Toruń Szosa Chełmińska 154a/3
tel 56 6601551

”Studio Fryzur MATRIX” Tadeusz Szafrański
Toruń ul Rakowicz 4
tel 56 6599031

”OFFICE CARE” Tomasz Skowroński
Toruń ul Broniewskiego 9/57
tel 692176334

”KREATOR” Remigiusz Kuchta
Toruń ul Szosa Lubicka 168a
tel 566487056

”MAGIA” Monika Klinikowska
Toruń ul Moniuszki 22
tel 566224923

”Salon Fryzjerski ONA i ON” Hanna Klawińska
Toruń ul Kołłontaja 19
tel 56 6600895

”Zakład Fryzjerski” Edwarda Lewandowska
Toruń ul Św. Jakuba 19
tel 566522798

”Aleksandra” Dubiel-Kopwalczyk
Toruń ul Rydygiera 43a
tel 795692603

”Zakład Fryzjerski PERFEKT” Radosław Młodziejewski
Czernikowo ul 3 Maja 5
tel 691788412

”Centrum Urody SALWADOR” Edyta Majdoszka
Toruń ul Strumykowa 15
tel 56 6210189

”Salon Fryzjerski .B.” Anna Michalska
Toruń ul Fałata 35
tel 56 6543736

”STUDIO FRYZUR BEAUTE” Anna Majewska
Toruń ul Kosynierów Kościuszkowskich 4
tel 501503356

”Salon Fryzjerski SŁAWA” Czesława Michalska
Toruń ul Popiela 12
tel 566520446

‚Salon Fryzur OLO” Aleksandra Michałek
Toruń ul Zbożowa 7/7d
tel 56 6566091

”Zakład Fryzjerski Danuta” Małagocka Chełmża
ul Chełmińska 13
tel 501553060

”Studio Fryzjerskie” Agnieszka Michalczyszyn
Toruń ul Szosa Lubicka 168J
tel 56 6556465

”Salon Fryzjerski MIREK” Mirosław Niewiarowski
Toruń ul Nowy Rynek 7
tel 56 6221435

”SALON FRYZJERSKI” Małgorzata Olszewska
ul Kowalewska 11, 87- 122 Grębocin
tel. 56 6459388

”Zakład Fryzjerski Magdalena” Małgorzata Olszewska
Toruń ul Kilińskiego 5
tel 56 6549850

”Zakład Fryzjerski U Małgosi” Małgorzata Orłowska
Chełmża ul Sienkiewicza 4
tel 56 6755383

”Salon Fryzjerski WENA” Tomasz Przewieczerski
Toruń ul Drzewieckiego 10c
Toruń ul Lubicka 37
tel 507121190

”Salon Fryzjerski” Grażyna Podobieńska
Toruń ul Broniewskiego 57a
tel 56 6542645

”Salon Fryzjerski Aneta” Pelc
Toruń ul Olsztyńska 132B
tel 790835291

”Pin Up Salon Fryzjerski” Aleksandra Wrzesień
Toruń ul Plebiscytowa 18
tel 606759944

”Salon Fryzjerski WIZARD” Marcin Rojek
Toruń ul Szosa Lubicka 12
tel 56 6486140

”Ateller VIVA” Marek Zieliński
Toruń ul Szosa Chełmińska 238
tel 56 6556919

”Salon Fryzjerski DANA ” Danuta Schodowska
Toruń ul Ślusarska 8
Lubicz ul Lipnowska 72
tel 601422259
tel 56 6742285

”Salon Fryzjerski Ewa” Rogowska
Chełmża ul Piotra Skargi 13
tel 781475247

”Salon Fryzjerski GEMINI” Ewelina Sinacka
Toruń ul Lotników 9c/13
tel 56 6600408

”Salon Fryzjerski A” Bogumiła Stegenta
Toruń ul Fałata 35
tel 56 6543736

”Salon Fryzjerski VELAVES” Katarzyna Strzeżek
Toruń ul Rej 22
tel 564715157

”Pracownia Fryzjerska” Małgorzata Śliwińska
Toruń ul Migdałowa 13/6
tel 56 6545014

”Fryzjerstwo” Józef Wierzbowski
Toruń ul Dziewulskiego 12
tel 56 6457698
692100929

”Salon Fryzjerski KASMAR” Katarzyna Wolska
Toruń ul Mickiewicza 76
tel 566540886

”Zakład Fryzjerski” Zofia Wojciechowska
Toruń ul Antczaka 17a
tel 566598962
607155081

‚Salon Fryzjerski Alicja” Zielińska Bernadeta
ul Łyskowskiego 29/35, 87- 100 Toruń
salonalicjatorun@wp.pl

‚Salon Fryzjerski Aneta” Zielińska
Toruń ul Konstytucji 3Maja 28
tel 56 6454106

”DAMIANO” Damian Ziółkowski
Toruń ul Szosa Chełmińska 161
tel 605602559

W zawodzie”Mechanika Pojazdowa”

”Mechanika Pojazdowa” Jan Bierbasz -Juchnowicz
Toruń, ul. Batorego 61 B
tel. 512.201 304

”Mechanika Pojazdowa” Leszek Brzeziński
Mała Nieszawka ul Piaskowa 7
tel 693427736

”Mechanika Pojazdowa” Rafał Boliński
Toruń ul Chrobrego 129
tel 693059687

”STB AUTO” Stanisław Bytniewski
Browina ul Kard Wyszyńskiego 1, 87-140 Chełmża
http://www.auto-crew.pl
auto-stb@auto-crew.pl
auto-stb@wp.pl

”Mechanika Pojazdowa” Przemysław Borczyński
Toruń ul Przy Skarpie 35
tel 56 6453188
504177787

”Mechanika Pojazdowa” Kazimierz Borkowski
Chełmża ul Dworcowa 4
tel 56 6753965
508380703

”AUTO-MOTO” Rafał Celmer
ul Skłodowskiej Curie 103 B, 87-100 Toruń
tel 606994680
http://celmer.torun.pl
automotocelmer@o2.pl

”AUTO – MOTO” Jerzy Celmer
ul Hebanowa 26, 87-100 Toruń
tel/fax: 056 645 25 81
kom. 0 603 247 784
http://celmer.torun.pl
celmer@celmer.torun.pl

”Mechanika Pojazdowa” Jerzy Domagalski
Toruń ul Wschodnia 7
Blacharz sam tel 56 6559820
506896363

”Mechanika Pojazdowa” Sławomir Dziarnecki
Chełmża ul Bydgoska 33b
tel 601805688

”Mechanika Pojazdowa” Anna Frelik
Toruń ul Szosa Chełmińska 214
tel 56 6545452

”Mechanika Pojazdowa” Hoppe Kazimierz
ul Elbląska 56, 87-100 Toruń
tel 56 6454943

”Mechanika Pojazdowa” Janusz Kazaniecki
Toruń ul Uśmiechu 4
tel 56 6788411

”Mechanika Pojazdowa” Andrzej Kotarski
Lubicz ul Nad Strugą 8
tel 56 6782088, 604289227

”Mechanika Pojazdowa” Dawid Kujawski
Rogówko 114b
tel 56 6620707, 601404879

”Mechanika Pojazdowa” Janusz Kurowski
Chełmża ul Konopnickiej 6
tel 566753781

”Mechanika Pojazdowa” Mieczysław Koperski
Toruń Czarlińskiego 22
tel 56 6554414

”Mechanika Pojazdowa” Tomasz Polanowski
Toruń ul Barwna 51
tel 56 6390390, 696459971

”HEMAR-AUTO” Mariusz Piechowicz
ul Żółkiewkiego 10, 87- 100 Toruń
tel. 56 6591010
tel. 566539880
http://www.hemar.auto.pl
hemar.auto@poczta.pl

”Mechanika Pojazdowa” Wojciech Rowicki
Toruń ul Kręta 57
tel 501665251

”Mechanika Pojazdowa” Sławomir Smoliński
Krobia , Dolina Drwęcy 10
tel 566377421

”Mechanika Pojazdowa” Tomasz Trzpil
Grzywna 124
tel 601854123

”Mechanika Pojazdowa” Józef Wilanowski
Brzeżno 76
tel 566783313

”Mechanika Pojazdowa” Jacek Wysocki
Toruń ul Pałucka 9
tel 56 6511101

”Mechanika Pojazdowa” Czesław Zając
Grzywna 151, 87-140 Chełmża
autoplus@poczta.fm

”Mechanika Pojazdowa” Zdzisław Żurek
Toruń ul Ciechanowska 17
tel 56 6485966
kom 601648302

”Mechanika Pojazdowa” Ryszard Cackowski
Papowo Toruńskie ul Warszawska 47
tel 56 6783347

”Mechanika Pojazdowa” .Blacharz sam. .Elektromechanika sam. Ewelina Frelik
Toruń ul Szosa Lubicka 141/143
tel 56 6582031. 502260700

”Zakład blacharstwa” .lakiernictwa i mechaniki pojazdowej.
Eugeniusz Kalinowski 87-100 Toruń, ul Kniaziewicza 32
tel. 56 652 03 43
e.kalinowski@op.pl

”Blacharz samochodowy” .lakiernik samochodowy. Wanda Szałek Górsk
ul Rzemieślnicza 5
tel 56 6781319

”Blacharz samochodowy” ,lakiernik samochodowy. Henryk Sklinda Grebocin
ul Dworcowa 47
tel 566453013. 601667416

”Lakiernik samochodowy” Zbigniew Wawrzonkowski
Toruń ul Daleka 5

”AUTO SERWIS” Tomasz Kurtyka
ul Rydygiera 49, 87-100 Toruń
tel. 56 6453663

”Z.U.P.H. ELEKTRO” Eugeniusz Miastkowski elektromechanika samochodowa
87-100 Toruń, ul Fabryczna 10
tel. 603382931
elektro3232@o2.pl

Dane kontaktowe

CECH RZEMIOSŁ RÓŻNYCH
87-100 Toruń
ul. Św. Katarzyny 9/11

tel. (56) 65-222-71 (Zarzad)
tel/fax (56) 65 222 30 (Szkolenia)

Sekretariat
sekretariat@cech.com.pl

Dyrektor
dyrektor@cech.com.pl

Starszy Cechu
prezes@cech.com.pl

Menu Title